[WCDMA=lcsh92_wet_jb9, TD-SCDMA=lcsh92_wet_tdd]
 #86801  od VMach3
 před 9 lety
Kombinace pro vstup do recovery se mačká na vypnutém telefonu!
Aktualizovat nemusíš z recovery, je na to v telefonu aplikace Aktualizace.

z Mi 3W
 #88931  od karel.h
 před 9 lety
Ahoj,
já jsem kupoval Note z německého warehousu (mna Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, volba EU direct). Přišlo to s verzí 23.0.0. Chtěl jsem tedy updatovat na 30, aplikace updater samozřejmě chyběla. U mě to šlo jednoduše tak, že jsem šel do Nastavení/Info o telefonu, dole vyskočilo tlačítko Aktualizace systému. Následně hláška o tom, že mám aktuální verzi. Zmáčkl jsem levé dolní tlačítko a vyjela mi nabídka, kde je i Vybrat ZIP s novou verzí MIUI. Předtím jsem verzi 30.0.0.0. uložil do telefonu, ta funkce mi nahodila file manager, pomocí kterého jsem zip vybral a potvrdil. Následně se to hezky flashlo už bez mého zásahu.
Ahoj Karel
 #89590  od pilotech
 před 9 lety
Tak romka 30 bez problémů nainstalovaná a telefonje super.Všem díky,kdo se podílí na tomto vývoji,překladu a podrobných návodech(klobouk dolu).Jen ještě jeden dotaz-aplikace optimalizace-čistič-pokročilé-aplikace.Jsou tam nějaké čínské aplikace a nevím k čemu jsou.Mohu je odinstalovat nebo jsou potřebné pro MIUI(MtkCamera,Generátor,msp a nějaká modrá ikona s mikrofonem a ozubeným kolem)?Předem díky za odpověď.
 #91251  od ihnaja
 před 9 lety
Potřebuji radu,dneska jsem koupil Redmi note ale jak se tu dívám na verze WCDMA a TD-SCDMA nevím vůbec co z toho mám či kde to zjistím?? Aktuálně mám MIUI-JHDCNBA17.0 mobil mám z mp.cz tak snad nepříjdu o záruku když to aktualizuji a musím po aktualizaci provést wipe recovery či něco takového??
 #94737  od ingbrzy
 před 9 lety
CHANGELOG Stable 34

System
Optimization - Updated some third party apps (09-04)
Fix - Errors after pressing Back button in account login step when setting up the phone for the first time (09-16)

Video
Fix - Sometimes, videos could not play normally or choose the next episode (09-04)

Xiaomi Account
New - Unified Mi Cloud settings page in Mi Account (09-09)

Security Center
Optimization - Reset rights to use camera and recorder for some third party apps (09-04)
Fix - Sometimes, pressing order icon would cause FC in Deep clean (09-04)

DOWNLOAD
v prvom prispevku
T-ba, lostsoul81, Cmelda a 1 ostatní se to líbí
 #95690  od BlueSeven
 před 9 lety
Tak aktualizováno na v34, zatím jsem si všiml, že přibyl Adware Beta

Obrázek

Našel jsem bug v defaultním prohlížeči, ve verzi 30 se při dvojím poklepání text zarovnal na šířku displeje. Ve verzi 34 se to neděje a když manuálně zmenšíte nebo zvětšíte stránku, tak se text začne nějak skládat, ale displeji se nedokáže přizpůsobit Obrázek

A ještě přibyly dvě ikonky - Hlášení chyb a Skener
Obrázek

Odesláno z mého HM NOTE 1W
 #96630  od peco30
 před 9 lety
T-ba píše:Žádné změny jsem zatím nenašel. Bluetooth synchronizace kontaktů stále nefunguje...
To je fakt strašné aj s Nokiou 6310 by to fungovalo a tá má asi tak 12 rokov, nieje niekto s adminov toho fóra tento mega bug posunúť priamo na vývojárov, prestal som práve kôli tomu telefón používať. Alebo poradiť riešenie. Vprad díki.
 #97167  od BlueSeven
 před 9 lety
Radkoslav píše:Viete niekto skontrolovat, kto ma ver. 34, ci je opravene vypnutie aktualizacii z Google Play? Dakujem.
Co konkrétně chceš vědět? Jestli myslíš automatické aktualizace, tak je mám vypnuté a aktualizuji ručně, ale tak to fungovalo i na předchozích verzích.

Odesláno z mého HM NOTE 1W
 #97172  od Radkoslav
 před 9 lety
Na ver. 29 a ver. 30 sa nedali vypnut automaticke aktualizacie na jednotlivych aplikacii. Vzdy to bolo zafajknute. A spravalo sa to tak, ze pri najblizsej moznej prilezitosti (na wi-fi) sa mi hned aktualizovali.
 #97233  od BlueSeven
 před 9 lety
Radkoslav píše:Na ver. 29 a ver. 30 sa nedali vypnut automaticke aktualizacie na jednotlivych aplikacii. Vzdy to bolo zafajknute. A spravalo sa to tak, ze pri najblizsej moznej prilezitosti (na wi-fi) sa mi hned aktualizovali.
To nevím kde se nastavuje, já mám zaškrtlé tohle a funguje mi to jak má už od verze 17.
Obrázek


Odesláno z mého HM NOTE 1W
Radkoslav se to líbí
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 18

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat