Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
70
69%
NIE
32
31%
 #52320  od japa76
 před 10 lety
Ví někdo, jak se vrátit k starší verzi (např. 4.2.28), aby telefon fungoval? Mě v této poslední nestahuje emaily (synchronizace zapnutá) a když jsem se zkoušel vrátit, telefon pořád házel nějakou chybu..

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #52329  od panel
 před 10 lety
japa76 píše:Ví někdo, jak se vrátit k starší verzi (např. 4.2.28), aby telefon fungoval? Mě v této poslední nestahuje emaily (synchronizace zapnutá) a když jsem se zkoušel vrátit, telefon pořád házel nějakou chybu..

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Ja som sa vratil na 4.4.11 cez updater ale urobil som full wipe (cistu instalaciu), bez toho to asi nepojde.
Naposledy upravil(a) panel dne 25 Dub 2014, 00:26, celkem upraveno 1 x.
 #52333  od vavraCZe
 před 10 lety
Jencl píše:
vavraCZe píše:
Weby žive.cz nejsou už asi 2 roky zarovnány na střed... Velmi jsem proti tomu protestoval, spravili to, jakmile protesty skončili, tak to zas posunuli... Někde na twitteru mají i napsané proč, myslím že tam byla nějaká inspirace youtube... Takže mobilmania se ti zobrazuje tak, jak má...

Obě však mají mobilní verzi, takže optimalizace do prohlížeče mobilního zařízení se dále neřeší
No ale na minulé verzi prohlížeče nebyl se zarovnáním problém. Tak se mi zdá podezřelý, že v době, kdy MIUI dostane nový prohlížeč, MF rozhodí zarovnání schválně. Jako jinakjsem s prohlížečem spokojen. Jen možná občas ztrácí plynulost narozdíl od staré verze.
Jinak update super :)
Vypni si v nastaveni prohlizece > prizpusobeni > auto zarovnani

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #52337  od sensilux
 před 10 lety
Kto je nespokojny, chodte do verzie 3.12.27, tusim ze este je v archive, ale musite spravit factory reset. Maval som vsetky problemy co popisujete, tato verzia je stabilna, baterka skvela, vsetko plne funkcne a nehodlam updatovat uz nikdy pre istotu :)) . Ale FR je zaklad...
 #52338  od Zmobilu
 před 10 lety
sensilux píše:Kto je nespokojny, chodte do verzie 3.12.27, tusim ze este je v archive, ale musite spravit factory reset. Maval som vsetky problemy co popisujete, tato verzia je stabilna, baterka skvela, vsetko plne funkcne a nehodlam updatovat uz nikdy pre istotu :)) . Ale FR je zaklad...
Co je FR?
 #52339  od VMach3
 před 10 lety
Factory Reset

z Mi 3W
 #52340  od Zmobilu
 před 10 lety
Xfantasy píše:Mě vadí nejvíce ten prohlížeč...

Odesláno z mého MI 3W
Kto by potreboval stary browser, treba ho nahrat do instalacky ROMky 4.4.18. Teda do ZIP balika a po tom nainstalovat ROMku. Pouzil som TotalCommander, musi aplikaciu pri kopirovani komprimovat.

Mne to slape :)
 #52342  od japa76
 před 10 lety
Factory Reset = Wipe All Data?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #52343  od muser61
 před 10 lety
nemusite ist az tak dozadu
ja osobne mam uz mesiac verziu 4.3.14 a ziadna chybataktiez uzneplanujem aktualizovavat, neviem preco ale tie aktualizacie su cim dalej tym nestabilnejsie
 #52345  od VMach3
 před 10 lety
japa76 píše:Factory Reset = Wipe All Data?
Ano

z Mi 3W
 #52347  od SFimu
 před 10 lety
muser61 píše:nemusite ist az tak dozadu
ja osobne mam uz mesiac verziu 4.3.14 a ziadna chybataktiez uzneplanujem aktualizovavat, neviem preco ale tie aktualizacie su cim dalej tym nestabilnejsie
Potvrzuju, taky jedu na 4.3.14 bez problémů a zatím jsem nenašel dost odvahy (a v podstatě ani nemám důvod) na další update.
 #52349  od dudilek
 před 10 lety
muser61 píše:nemusite ist az tak dozadu
ja osobne mam uz mesiac verziu 4.3.14 a ziadna chybataktiez uzneplanujem aktualizovavat, neviem preco ale tie aktualizacie su cim dalej tym nestabilnejsie
už si skúsil pripojiť k mobilu usb kľúč?

odoslané z mobilu
 #52358  od Martin85
 před 10 lety
Hergot takze ono se muze neco pokazit pri novejsi aktualizacich a nasledny update to nemusi spravit?

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
 #52359  od Harmonie
 před 10 lety
Mám 4.1.17 a také všechno v pořádku. Usb on the go funguje s klávesnicí i flash diskem. Za celou dobu jsem zaregistrovala jeden jediný zásek, kdy mi nešlo vzít hovor, při vyndavání sluchátek z telefonu. Sms mi chodí, telefon nabíjím +- obden podle zátěže. Problémy se zvukem neregistruji. Jedinou výtku mám k hud. přehrávači, který mi nezobrazuje texty písniček, ačkoliv jsou v tagu vložené.
 #52404  od muser61
 před 10 lety
Samozrejme, OTG cize priame pripojenie USB k mobilu mi ide.
Musi byt naformatovane na FAT32 ako vzdy.

Mne zobrazuje vzdy ak ich zapnem texty v hud. prehravaci. Niekedy sice nenajde nove, ale tie ktore najde tak vzdy zobrazi, ak ich mas zapnute.
 #52405  od dudilek
 před 10 lety
Usb kľúč k mobilu pripojím, ale po odpojení kľúča mi v mobile začnú padať aplikácie ako hnilé jablká a teba reštart mobilu. To ma nebaví

odoslané z mobilu
 #52406  od Xfantasy
 před 10 lety
Uvidíme co přinese zítřejší update...

Odesláno z mého MI 3W
 #52411  od muser61
 před 10 lety
Mne zase na starsom mobile konkretne SGS2 po odpojeni USB sa mobil nechcel dostat do rezimu spanku a bol vzdy prebudeny (cela zelena ciara pri prebudeny stav v baterii)
Cital som o tom, bolo to davno a zda sa mi ze som sa vtedy docital, ze vzdy po odpojeni USB restartujte telefon (toe jedno ci je to SGS2 alebo iny android telefon)
Takze ja restart berem ako samozrejmost po odpojeni USB. Ale USB pripajam asi raz za mesiac k mobilu takze neni ziadny problem. Na male subory pouzivam Google Drive a pri vacsich pripajam mobil k PC.

Ja uz aktualizovavat nebudem, 4.3.14 neni az taka stara verzia a ma aj novsie funkcie narozdiel od tych minulorocnych a ide mi bez najmensieho problemu.
Miras156 se to líbí
 #52416  od frydas
 před 10 lety
taky mi přijde, že s každou další aktualizací je tam toho více špatně a to co bylo dobré pro změnu mění :( ... třeba nám konečně dají připravenou v6 brzo, nebo ne ? Popravdě nevím, nijak jsme se zatím nezajímal o konkrétní data, co si pamatuju tak ingbrzy tu někdy začátkem roku psal že 28.2. , ale jinak nevím :) Máte k tomu někdo podrobnější info ?
 #52512  od romangr
 před 10 lety
Mám 4 aplikace uzamčené na pozadí. Někdy se ale stane, že se sami od sebe zabijí a zůstane uzamčená jen jedna aplikace. Stane se to tak od sebe, žádný restart nebo spadnutí aplikace. Neví někdo, čím by to mohlo být?
 #52513  od vavraCZe
 před 10 lety
Ja jeste k appkam nastavujun"verim teto app" a zeby se to zabilo se mi jeste nestalo

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #52527  od Tituss
 před 10 lety
Nechapem na co sa stale tesite a chcete MIUI 6 ked MIUI 5 este nieje doladena a nefunguje vsetko akoby malo myslite ze V6 bude "perfektna" a ze tam zrazu pojde vsetko tip top 10x rychlejsie este k tomu? aj tak je to len cislo verzie :) kludne to mohol byt aj tento update iba by sa nebolal MIUI 5 4.4.25 ale MIUI 6 4.4.25 a vsetci by ste boli happy ze mate V6 :D
 #52528  od vavraCZe
 před 10 lety
Ne protoze nekdo rad beta/alpha testovani, ja treba na sgs2 mel vsechny mozny alpha verze ruznych romek, taky jsem si pak odpalil cast pameti, ale chyby me nevadi, spis je vyhledavam

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #52530  od vavraCZe
 před 10 lety
Pocity u me "joo prijde v6, dalsi spousta chyb, uz aby to bylo" xD

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #52537  od Harmonie
 před 10 lety
vavraCZe píše:Pocity u me "joo prijde v6, dalsi spousta chyb, uz aby to bylo" xD
Tituss píše:Nechapem na co sa stale tesite a chcete MIUI 6 ked MIUI 5 este nieje doladena a nefunguje vsetko akoby malo
Budu vám trochu oponovat. Myslím, že systém jako takový je odladěný velmi dobře. To, že někomu něco nefunguje, by bylo dobré trochu rozvést. Protože se tu do toho "nefungování" míchají často i:
- problémy čistě způsobené uživatelem, např. špatné nastavení z jeho strany (trochu mi přijde, že ti uživatelé, kteří si s telefonem sami něco provedou, mají ty nejemotivnejší komentáře ve stylu: "S Miui končím!.. ")
- problémy na jiných než ofic. zařízeních
-problémy s programy třetích stran
- naprosto ojedinělé problémy (problémy, které postihnou pár uživatelů, nebo třeba problémy, které se objeví při specifické konstelaci programů atd.)
- problémy s hardwarem

Miui neodladěný systém? Vůbec si to nemyslím. Mám jednu asociaci s IT Crowd. Všimněte si typu problémů, které tam Moss s Royem řeší. Většinou je to nějaké decentní přehlédnutí uživatele, např. PC není zapojeno do elektriky...
ingbrzy, VMach3, wayne a 2 ostatní se to líbí
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat