[mocha]
 #83463  od Eagle
 před 9 lety
Chtěl bych se zeptat jak je natom obchod Xiaomi-store.cz? Chtěl bych odtut kupovat mipad tak jestli je to ověřený obchod.
 #83465  od tommy
 před 9 lety
Ano je. Stačí se mrknout do: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #84756  od kaspy
 před 9 lety
MIPad 64GB alebo Guugel Nexus 7 2013?
Parametre a vsetky detaily su mi jasne...
Pre ktory by ste sa rozhodli a preco?

poslane z MiTwoSu
 #84810  od Paw
 před 9 lety
Přecházel jsem z Nexusu 7 2013 na MiPad. Časem jsem zjistil, že Nexus je pro mě moc velká "nudle" (používám tablet hlavně naširoko), proto přechod na MiPad
dkalina, kaspy se to líbí
 #85050  od ninah
 před 9 lety
Stáhla a uložila jsem si z e-mailu fotografie a nemůžu je nikde v galerii najít, prosím o radu, hledám 2 hodiny :(
Díky za každý nápad :)
 #85333  od ninah
 před 9 lety
Nejsou nikde, v adresáři download, ani na kartě ani ve vnitřní paměti. Rozhodla jsem se, že to je chyba MiPadu.
V nabídce mailu jsem zvolila uložit, ale je pravda, že nebylo žádné oznámení o uložení fotek. Ještě mě právě napadlo úložiště v cloudu. Jdu prověřit.

Prověřeno : nejsou ani v MiCloudu, to byla poslední možnost.

Jaké jsou vaše zkušenosti s přílohami e-mailu?
Taky mi vadí mazání mailů po jednom, odvykla jsem.
 #85605  od cool_point
 před 9 lety
Ešte otázka, v akom mailovom klientovi to robíš? V Gmail, alebo aplikácia pošta(email)? Teraz som skúšal v Gmail a tam mám dve možnosti. Uložiť na disk alebo uložiť. Voľba uložiť na disk, uloží prílohu na Google disk (cloud), voľba uložiť, uloží prílohu do zariadenia, adresár download. Ak nemáš Gmail aplikáciu, môžeš nainštalovať z Google play. Možno ti bude viac vyhovovať. Pokiaľ teda používáš Gmail.

Nexus 7 (2013) MIUI, Tapatalk
 #85631  od ninah
 před 9 lety
Aha, děkuji, používám email poštu (@volny.cz), zkusím přeposílat na gmail.
Na mobilu mám taky MIUI v5 a pošta funguje i s ukládáním tak jak má.
 #86425  od djha53k
 před 9 lety
Uz nekdo ma Xiaomi MiPad 64GB z ciny? Chytly Vam ho na hranici, tzn. platili jste clo a DPH?
Ja ho ted nasel za $324 (cca 6600,-), coz se mi vcelku libi, takze premejslim... ;)
 #91284  od zto
 před 9 lety
koukám vývoj ROM pro MiPad asi nepokračuje, koupil jsem si toto zařízení právě kvůli technickým parametrům, mám pocit, že ROMka je taková nedodělaná, nemůžu porovnat se špičkovejma zařízeníma Xiaomi, protože ho nevlastním, ale zdá se mi, že uvedli na trh rychle jedno zařízení(tablet) a tím to zvadlo.... :(
 #91287  od dkalina
 před 9 lety
Nekde jsem cetl, ze na MiPad vydali nakou verzi mezi v5 a v6, takze neco jako miui v5,5. Na sestce snad pracujou a mela by byt nekdy na konci roku :-( .
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #91290  od zto
 před 9 lety
dík za rychle info, a tak trochu za útěchu a naději, myslím, že tento tablet má větší potenciál. Jsem tak trochu v rozpacích jestli tohle prodat a koupit něco s klasickým androidem, všichni tady pějí ódy na MIUI, evidentně to na klasických telefonech maká dobřepokud je to tkz. v plný palbě,ale na tomto tabetu ???.... nemám problém s chodem systému ale, potřebuju rozdělení na účty jednotlivech uživatelů, ten foťák nemá ani nastavení velikosti fotografií (rozlišení) a některá další nastavení co má o řadu nižší android. Nejdou Mapy.cz, nejde Aladin.......
 #91291  od tommy
 před 9 lety
Je to neodladěné no i hry nejedou na plné detaily např. Real Racing 3. Ostatní apk co nejsou stáhnout stahuju manuálně. ;)
 #91295  od Karlosek-K1
 před 9 lety
I podle recenzí je miui v miPadu bohužel v plenkách, určitě se to bude lepšit, ale jak rychle, to nikdo neví... Nakonec asi budu rád, že jsem zůstal u LG G Pad :-)
 #91325  od Paw
 před 9 lety
Jo, je to zatím lehký zklamání, vývoj a podporu MiPadu jsem si ze strany Xiaomi představoval taky trochu jinak ... ale nejsme jediní komu to vadí, na anglickým fóru už se taky pár lidí ozývá, bohužel od Xiaomi zatím není žádná rozumná odpověď... zbejvá jen čekat.
 #91326  od ingbrzy
 před 9 lety
MIUIv5 pre MiPAD bola pozastavena z dovodu vyvoja novej verzie ktora prinesie mnoho zmien... je sa na co tesit.. :)
 #91340  od tommy
 před 9 lety
Bohuzel to tak zatim vypada ze az koncem roku. Snad to aspon bude stat za to. :)
 #91349  od ingbrzy
 před 9 lety
termin nebol zatial officialne oznameny...
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 26

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat