[cancro]

Koupíte si nový Mi4?

Ano
211
58%
Ne
49
13%
Možná
103
28%
 #89440  od saard
 před 9 lety
djha53k píše:Premejslel sem o Mi4 jako nahradu za S4mini pro manzelku, ale jak to tady ctu tak to tak nevypada...

miroslavpriesol: ano s nejakyma chybama se pocita dycky, ale to co tady (i jinde) lidi pisou, tak to vypada, ze Mi4 je stale v nejakym beta stavu, nerknu-li alfa... bo tohle jsou vsechny chyby, ktery se do prodeje proste dostat NESMI, ne fakt ne!
...))) i s těma "chybkama" (teď nemám žádné - 4.8.22) bych si Mi4 koupil znovu!!!!!!!!!!!!!
 #89441  od saard
 před 9 lety
saard píše:Bobek: )) díky ... aktualizace na 4.8.22 nainstalována .... a zdá se naprosto v pohodě ... když tak ještě přidám poznatky, pokud nějaké budou ....
... v tuto chvíli 4.8.22 ... vše naprosto ok, signál bez problémů, ostatní taktéž ... [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #89447  od lukbe
 před 9 lety
Je možné aby signál GPS byl horší když mám připojený mikey ? :D

Mám najito třeba 12 satelitů, připojím mikey a hned mi to padne na 3 .. Tak mne napadlo zkusit sluchátka, ale s nimi se mi to neděje .
Zkoušel jsem to vícekrát a vždy s Mikey mám pár satelitů že se podle toho nedá ani jet, když ho odpojím vše je ok ..
 #89492  od miroslavpriesol
 před 9 lety
djha53k:Já bych se toho telefonu nevzdával, jen bych si prostě do něj nedával V6 a dál si tam V5 a čekal na stabilní verzi (přijde brzy) je to u všech výrobců stejné ;-) bude to krásný a spolehlivý telefon a za Ty peníze..

Odesláno z mého MI 2SC pomocí Tapatalk
 #89517  od saard
 před 9 lety
miroslavpriesol píše:djha53k:Já bych se toho telefonu nevzdával, jen bych si prostě do něj nedával V6 a dál si tam V5 a čekal na stabilní verzi (přijde brzy) je to u všech výrobců stejné ;-) bude to krásný a spolehlivý telefon a za Ty peníze..

Odesláno z mého MI 2SC pomocí Tapatalk
..naprostý souhlas ... V5 4.8.22 je v pohodě ... a telefon je to úžasný ))) kdyby mi teď někdo nabízel S5 ..odmítl bych
 #89526  od miroslavpriesol
 před 9 lety
Já měl ještě před měsícem S5 a pak jsem jsi hodil do Sony Xperia S MiUi, abych vyzkoušel dobré ohlasy a bylo jasno, objednání MI2SC abych poznal sílu MiUi a mám na cestě MI4 z ibuy jelikož u nás je to fakt dráhy jako prase.. ;-) Těším se, ale spíš nato, že já si tam právě hodím V6, abych mohl experimentovat. Vždy, když jsem si koupil nový telefon, tak jsem na forech četl co je špatně atd, ale starší verze byli v pohodě.. Závěr? MI4 koupit a mít tam V5 :-D

Odesláno z mého MI 2SC pomocí Tapatalk
 #89616  od saard
 před 9 lety
... )) tak jsem koukal na Mironet, kde jsem kupoval Mi4 ))) ...a po mobilech Xiaomi ani vidu ani slechu ))) ... naopak AlfaComp má všechny modely normálně v nabídce ))
 #89664  od djha53k
 před 9 lety
Vsechny (nebo aspon vetsina) obchodu Xiaomy produkty stahla z prodeje.
Problem je v tomhle:
Obrázek

A navic jeste Xiaomi (nebo tedy jejich preprodejci) nedolozili k produktum EU homologaci, tedy pokud nemas papir... nesmis to prodavat...
 #89675  od saard
 před 9 lety
... )) hele, pod těmi obrázky, není ten text přehozený???
 #89678  od djha53k
 před 9 lety
Ne! Je spravne.
V EU logu, jsou pismena "spojeny" do kolecka...
V cina logu, jsou pismena proste jen vedle sebe...
saard se to líbí
 #89697  od Dzimmi
 před 9 lety
Máte ověřený eshop, kde telefon koupit přímo od zdroje? Ty přirážky v cz obchodech jsou nehorázné...
 #89700  od Mireczech85
 před 9 lety
Ti soudruzi z EU jsou tak hodní, že se o nás tak hezky starají. Uživatelé nakonec zjistí jak mají doma životu nebezpečný telefon. Stejně tak jako statisíce spokojených uživatelů po celém světě. Okamžitě zahodit a koupit jiný s CE, jehož jednotlivé díly se vyrábějí v naprosto stejné fabrice.
 #89703  od lukbe
 před 9 lety
Dzimmi píše:Máte ověřený eshop, kde telefon koupit přímo od zdroje? Ty přirážky v cz obchodech jsou nehorázné...

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Více zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #89769  od rasasak
 před 9 lety
miroslavpriesol píše:saard: Možná to bude něco společného s CE (ale o tom je vlastní vlákno) ;-)

Odesláno z mého MI 2SC pomocí Tapatalk
kde je to vlastni vlakno ? :D
 #89877  od b16071
 před 9 lety
Volal jsem dneska do Mironetu, kde jsem kupoval pred par dny a byl jsem ujisten ze telefon vse splnuje atd.. CE i certifikace
 #89890  od djha53k
 před 9 lety
A myslis, ze by ti řekli něco jinyho kdyby nesplňoval? ;)
 #90015  od saard
 před 9 lety
.. i když nesplňuje ..))) Mi4 s V5 4.8.22 funguje jak má ... s nabíječky jsem sundal v 5:45 ... a teď ve 12:46 má baterie 90%, GSM i GPS funguje jak má, ))) .. prostě super dobrá práce chlapci z miuios.cz ))) dík všem!
 #90022  od Frenza
 před 9 lety
Moc se mi mi4 libi a klidne by mi stacila verze bez podpory LTE, ale kdyz sem videl porovnani displeju, tak bila u mi4 je dost do zluta a to me odrazuje... Sem na tu bilou pes :(
 #90024  od lukbe
 před 9 lety
To jsme si zrovna řikal, že mobil s lepším podáním bílé jsem ještě nemel v ruce :D, no to by mě zajímalo jak vypadá opravdu bílá ...
 #90025  od Frenza
 před 9 lety
A ty ho mas doma? (necetl sem vlakno, promin).
Jinak abych nesiril bludy, muj dojem je odsud Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Naposledy upravil(a) Frenza dne 04 Zář 2014, 13:42, celkem upraveno 1 x.
 #90028  od lukbe
 před 9 lety
Ano mám, a ta bílá se mi fakt líbí, je rozhodně krásnější než na Mi2s tam byla taková nijaká.

A jinak super mobil vše šlape jak má, já jsem zatím naprosto spokojen a nelituju ani koruny co jsem za něj dal .
 #90033  od Frenza
 před 9 lety
Me ta bila neda spat :D Nemas porovnani s necim jinym, nez s xiaomi?
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 87

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat