[Nezaradené témy]
 #30849  od jenicekk
 před 10 lety
Baterka je limitovana 1 na osobu a objednavku :/
 #30875  od dlouhyfoto
 před 10 lety
Včera jsem na ibuygou objednal dvě powerbanky, zaplatil přes PayPal a dnes zásilku převzalo DHL... Dle zprávy of ibuygou posílají 2 kusy. Taky mi na webu vyskočila hláška jeden kus na osobu, ale tak přece se nenechám odradit, ne? :-)

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #31390  od Jatsa
 před 10 lety
Tak jsem dnes objednal 3 powerbanky, jedna z nich je již zamluvená, druhou si ponechám pro sebe a další budu ochoten uvolnit za 675,- Kč, což je přesně 32 USD (20 USD za dobíječku + 12 USD za DHL), rozpočítaných dle celkové částky stržené v CZK přes PayPal, nic navíc! Zájemci mohou dát vědět skrz soukromou zprávu. Hezké svátky.
 #31398  od TYVORAZE
 před 10 lety
[quote="Jatsa"]
Tak jsem dnes objednal 3 powerbanky, jedna z nich je již zamluvená, druhou si ponechám pro sebe a další budu ochoten uvolnit za 675,- Kč, což je přesně 32 USD (20 USD za dobíječku + 12 USD za DHL), rozpočítaných dle celkové částky stržené v CZK přes PayPal, nic navíc! Zájemci mohou dát vědět skrz soukromou zprávu. Hezké svátky.
[/quote]

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #51534  od kaspy
 před 10 lety
Nejaky strucny navod k obsluhe powerbank-y? Nabija sa klasickou nabijackou od xiaomi? Ten pribaleny kablik je len na pripojenie telefonu?
Dakujem

Inac cena v cine 78 RMB [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #51548  od josef_73
 před 10 lety
Široký konec do banky a malý do telefonu, nabíjí se telefon. Úzký do banky a široký do nabíječky, nabíjí se banka. Tlačítko je jen pro kontrolu stavu, pokud tam nemáš nic propojené.

Sent from TT RR
 #52218  od kikic
 před 10 lety
Xiaomi power bank 10400 mAh nyní za 23$ s dopravou zdarma na Banggood.com. Doprava 16 dní.Několikrát jsem odsud objednával,nikdy nebyl problém.
 #52348  od peknyden
 před 10 lety
Nevim, jestli to tady nekdo uz nepsal, ale u Mironet maji Xiaomi Power Bank 10400mAh za 590,- kc se zarukou 24 mesicu.
 #52417  od Tiger
 před 10 lety
Diky za typ. Už som 2 objednal.
 #52460  od sohun
 před 10 lety
hm premyslim ze bych taky nabral, mironet by nemel mit fake ne? :D
 #52473  od Tiger
 před 10 lety
Vrátiť sa to dá vždy, ale myslím že to by si nedovolili.
 #52524  od peknyden
 před 10 lety
Kdyz koupite novou PowerBank, je z casti nabita? Respektive muze se hned pouzit bez nutnosti nabit na 100%? Diky za info.
 #52547  od youngster
 před 10 lety
peknyden píše:Kdyz koupite novou PowerBank, je z casti nabita? Respektive muze se hned pouzit bez nutnosti nabit na 100%? Diky za info.
Ahoj, mně dorazily nabité - nevím tedy na kolik procent (v těch diodách se zatím neorientuji), ale telefon mi to v pohodě nabilo.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat