[taurus]
 #87092  od ousik
 před 9 lety
Ahoj mám poslední dobou častý problém s padáním aplikaci jako je vetsina her a programku jako napr. CleanMaster,Soundhound,Tapatalk atd. je jich mnohem vice... Padaji nepravidelne a to od te doby kdyz jsem si nahral prvni update po koupi telefonu..
 #87107  od ousik
 před 9 lety
No ty mazu kazdy den pres CleanMaster prave nebo tohle se maze jinac?Nikde jsem se to nedocetl...
 #87208  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Nastavení - aplikace, tam vyber konkrétní aplikaci a smaž jí data. Tak to udělej u aplikací, u kterých máš problém. Nebo restartuj telefon do Recovery a dej wipe cache.
 #87219  od ousik
 před 9 lety
Wipe cache mi smaze co presne nechci prijit o apky a nastaveni... Diky moc
 #87222  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Nesmaže aplikace, nýbrž jejich nastavení, která se ti uchovala z předchozí verze a způsobují ti nyní pády aplikací.
 #87284  od ousik
 před 9 lety
Tak wipecash hotovej trval asi 4sec ale moc to nepomohlo napr Order and chaos online porad padaj a nacic se mi v ingame chatu nechce spustit klavesnice...
 #87381  od ousik
 před 9 lety
Jeste takova blba otázka když jsem delal wipe bylo tam vice druhů tech wipe k cemu jsou ostatni?
 #87384  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Ono je to tam, myslím, vždy napsané. Můžeš tam provést kompletní wipe, tzn. factory reset. Moc bych se tam do toho nepouštěl, pokud ti všechno funguje. Cache mazat můžeš, to je jen taková "paměť" aplikací.
 #87399  od bobjirous
 před 9 lety
No ja nevim, mne se zda, ze kdyz jsem smazal "data aplikace", tak se smazal treba i ulozeny login, coz neni moc prijemne. Nebo se pletu?
 #87403  od ousik
 před 9 lety
Me se ulozene loginy nesmazli a i kdyby vse si musim stejnak pamatovat :)
 #87464  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
bobjirous píše:No ja nevim, mne se zda, ze kdyz jsem smazal "data aplikace", tak se smazal treba i ulozeny login, coz neni moc prijemne. Nebo se pletu?
Ano, je to tak, a je to podstata mazání cache, tzn. aby se smazala veškerá data a účty a aplikace aby byla panensky čistá, netknutá :-)
 #87467  od ousik
 před 9 lety
Tohle je tedy ta fce Wipe data u Xiaomi a ne Wipe cash ?
 #87472  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Nebudu nyní restartovat telefon, abych se podíval, jaké typy wipe tam jsou. Ale cache by měla být mazána skrze Wipe cache.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat